Ubytování

V Katowicích najdete jak luxusní pěti a čtyřhvězdičkové hotely, tak levné hotely, hostely, apartmány nebo ubytování v soukromí.

Na aktuální nabídku ubytování v Katowicích s popisem a fotografiemi hotelů

Mezi nejluxusnější (ale překvapivě ne tak drahé) katowické hotely patří pětihvězdičkový Hotel Monopol, který se nachází nedaleko centra města a v blízkosti katovického vlakového nádraží na ulici Dworcowa.
Popis Hotelu Monopol, fotografie, rezervace ubytování

V blízkosti centra města i vlakového nádraží najdeme i další luxusní hotel, čtyřhvězdičkový Q Hotel Plus Katowice, který stojí na ulici Wojewódzka 12 a který například nabízí i letištní transfér.
Popis hotelu Q Hotel Plus Katowice, fotografie, rezervace ubytování

Mezi levné ubytování v Katowicích patří i místní hostely, například Hostel Kamienica Rynek 7, který jak název napovídá najdeme přímo v centru Katovic, na katovickém Rynku, za Slezským divadlem.
Zde si můžete prohlédnout fotografie Hostelu Kamienica Rynek 7 a také přečíst popis hostelu, případně si zarezervovat ubytování v tomto hostelu v centru Katowic.

Pokud patříte mezi turisty, kteří létají z katovického letiště, může se vám stát, že budete potřebovat ubytování v blízkosti letiště Katowice-Pyrzowice. Může jím být například ubytování v hotelu Moxy Katowice Airport ležícího přímo u katovického letiště.
Hotel si můžete prohlédnout zdeBooking.com